درباره ما

معرفی شرکت انبوه سازان عمارت مدرن ایرانیان

با شروع دهه هشتاد و در سال 1382 همزمان با آغاز دور جدیدی از فعالیت های عمرانی در کشور ، با حضور در بخش های مختلف عمرانی به خدمتگذاری مشغول شدیم و در اوایل دهه 90 با ورود به بخش ساختمان حضور خود را در عرصه ساخت و ساز پر رنگ تر کردیم در اواخر دهه 90 و با کوله باری از تجربه ی دو دهه؛ در اوایل قرن بیست و یکم و با استعانت از حضرت باری تعالی و با اندوخته ای از تجربیات مشاوران و مهندسین، این بار با عمارت مدرن ایرانیان آمده ایم تا با بهره مندی از نوآوری و خلاقیت و ایجاد یک استاندارد جدید در عرصه ساخت و ساز ، ضمن ارائه مسکنی برای سکونت ، سقفی برای آرامش و فضایی برای آسایش رویکردی متفاوت در فضای ساختمانی کشور را پایه گذاری نمائیم.

کاری که ما انجام می دهیم

چالش های زیادی در ارتباط با توسعه کشور در دوره و فضای سال های اخیر ظاهر شده است. «عمارت» یکی از شرکت‌هایی بود که عبور از این چالش‌ها را بر عهده گرفت؛ در این زمینه و همچنین در توسعه بخش‌های مختلف پیشگام شد. این شرکت رویکردی کاملاً جدید به معماری، مدیریت و خدمات مدرن ارائه کرده است.

فعالیت این شرکت باعث توسعه حوزه های جدید تجارت می شود و در نتیجه به توسعه اقتصادی کشور کمک می کند.

مدیران این شرکت از سال 1382 فعالیت خود را آغاز نموده اند ، در دوره ای که مسکن یکی از اولویت های کشور بود. از آن زمان «عمارت» با نوآوری و اولویت همراه بوده است. در حوزه خود به یک لوکوموتیو و یک شرکت توسعه دهنده تبدیل شده است. پروژه های ما به دلیل: مقیاس ، تنوع ، رویکرد نوآورانه ، معماری مدرن ، و در درجه اول به دلیل کیفیت، متمایز می باشند و به همین دلیل است که همگان «عمارت» را انتخاب می کنند.

چگونه این کار را انجام می دهیم

عامل اصلی موفقیت ما، جدای از متریال باکیفیت و فناوری نوآورانه، گروه عمارت است که در مراحل مختلف تولید محصول حضور دارد. «عمارت» در طول مدت فعالیت خود، نسل‌های حرفه‌ای را تربیت کرده است و سرمایه اصلی آن تخصص ، تعهد ، دانش و تجربه است. این سازمان از 9 بخش مهندسی ، طراحی ، معماری ، ساخت و ساز ، مدیریت پروژه ، مالی ، حقوقی ، فروش ، خدمات و بازاریابی تشکیل شده است و برای سالیان متمادی تیم «عمارت» با این ایده مشترک همراه با ارزش‌های کلی و خدمت گرایانه اقدام نموده است و کیفیت، نوآوری و توسعه سرلوحه ما بوده است. ساختار سازمانی «عمارت» با توجه به شاخه‌های مختلف توسعه که حول یک توسعه‌دهنده ، متحد شده‌اند؛ منحصربه‌ فرد است تا پس از ارائه خروجی (محصول نهایی)، هر یک از کارکنان که نقش مهم خود را در فرآیند توسعه احساس می کردند با دریافت لبخند رضایت مشتری خستگی از تن ما زدوده می گردد.

چرا این کار را می کنیم

خواست ما ایجاد توسعه پایدار محیط زیست است که کیفیت زندگی را بهبود می بخشد و هدف: نقشی کوچک در ارتقاء توسعه هزاره است تیم ما حول این ایده اساسی متحد شده است. ما سعی می کنیم خدماتی ایجاد کنیم که استاندارد کاملا جدیدی از سبک زندگی را در کشور معرفی کند.